Neinvazivní bezbolestný facelift

Neinvazivní bezbolestný facelift

Vrchol možností moderní dermatologie – neinvazivní bezbolestný facelift celého obličeje / redukce podbradku. Tato metoda je „novým začátkem“ pro Vaši pokožku obličeje, krku a dekoltu. Bez skalpelu, anestezie, jizev a omezující rekonvalescence redukujete ochablou pleť. Výsledkem je přirozeně vypnutá pokožka dekoltu, pevnější pleť na krku a dokonalejší tvar obličeje.

Jedná se o naprosto bezbolestný výkon, který trvá 10 – 50 minut. Přístroj používá nejúčinnější obličejový laser o síle 940 nm, který je blízký infračervenému laseru, nepostřehnutelnému lidskému oku. Tento infračervený laser snižuje kožní nerovnosti díky cílenému zahřátí kůže, přitom pomáhá tripolární RF energie, která proniká hluboko do pojivové tkáně, mnohem hlouběji a účinněji než obyčejné bipolární RF přístroje.

Synergická kombinace infračerveného laseru a tripolární RF energie zvyšuje nejen okysličení, ale především zvýší rychlost metabolismu v ošetřovaném místě a tím tvorbu velkého množství kolagenu. Vysoká teplota dosažená ve spodních vrstvách pokožky zároveň způsobuje masivní ztrátu starých a odumřelých buněk, čímž se pokožka výrazně vypíná a vyhlazuje. Po 3 ošetřeních je výsledek omlazení srovnatelný s chirurgicky provedeným miniliftingem. V současné době se jedná o nejmodernější antiagingovou metodu s viditelnými výsledky po prvním ošetření. Výsledný efekt předčí vaše očekávání.

 

  • Nejmodernější metoda vyhlazení vrásek, vyhlazení i vypnutí povadlé kůže.
  • Ozdravení kůže tváře, krku, dekoltu nebo redukce podbradku.
  • St. Louis Laser Two – certifikovaný špičkový lékařský přístroj, oblíbený u klientek předních dermatologických estetických klinik ve Švýcarsku, UK, Německu, USA a teď taky v ČR.
  • Viditelný efekt již po první aplikaci.

Jednotlivé tepelné impulsy okamžitě a viditelně vypínají pleť. Současně tak v ošetřovaném místě dochází ke tvorbě vlastního kolagenu. Efekt ošetření je okamžitě viditelný. Je dlouhodobý! Použitá profesionální kosmetika efekt násobí, dodává kůži k omlazení veškeré potřebné látky, s dokonalou průchodností až do nejhlubších vrstev kůže.

V případě podbradku vám pak můžeme nabídnout jeho redukci a vypnutí povadlé kůže kolem dolní čelisti.

Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Vhodné i jako prevence tvorby vrásek, ochabnutí kůže, možná již od 21 let věku!

Přístroj St. Louis Laser Two poskytuje ideální kombinaci hlavic pro vypnutí pleti, odstranění vrásek, remodelaci kontur, odstranění přebytečných tukových vrstev a vyhlazení jizev. Celý průběh ošetření je naprosto bezpečný a bezbolestný.

Revoluční liposukce PODBRADKU

Revolupristrojční liposukce PODBRADKU unikátním přístrojem St. Louis Laser V2 s certifikátem FDA! Stroj, který neslibuje, ale funguje!

Jediný liposukční přístroj na trhu, který získal tento certifikát z USA!

Výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, pevnější pleť a přirozeně vypnutá pokožka.

Synergická kombinace infračerveného laseru a tripolární RF energie zvyšuje nejen okysličení, ale především zvýší rychlost metabolismu v ošetřovaném místě a tím tvorbu velkého množství kolagenu. Vysoká teplota dosažená ve spodních vrstvách pokožky zároveň způsobuje masivní ztrátu starých a odumřelých buněk, čímž se pokožka výrazně vypíná a vyhlazuje. Po 3 ošetřeních je výsledek omlazení srovnatelný s chirurgicky provedeným ošetřením. V současné době se jedná o nejmodernější metodu s viditelnými výsledky po prvním ošetření.

Jedná se o naprosto bezbolestný výkon, který trvá cca 25 minut. Přístroj používá nejúčinnější obličejový laser o síle 940 nm, který je blízký infračervenému laseru, nepostřehnutelnému lidskému oku. Tento infračervený laser snižuje kožní nerovnosti díky cílenému zahřátí kůže, přitom pomáhá tripolární RF energie, která proniká hluboko do pojivové tkáně, mnohem hlouběji a účinněji než obyčejné bipolární RF přístroje.