Masáže

Zbavte se bolestí, udělejte si čas na odpočinek a relaxaci. Vyberte si masáž nebo kombinaci masáží z naší aktuální nabídky a dopřejte si uvolnění, očistu a relaxaci pro Vaše tělo i duši.

Anticelulitidová masáž

Velmi účinná ruční masáž v boji proti celulitidě, podporuje formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Pomáhá také při únavě nohou. Anticelulitidová masáž spočívá v hloubkovém promasírování problematických částí celého těla. Nejčastěji stehna a hýždě.
Co způsobuje celulitidu?

  • těsné oblečení
  • špatná životospráva
  • stres
  • nadváha
  • nedostatečný pitný režim
  • špatná funkce lymfatického systému a krevního oběhu a kouření

Frekvence ošetření: minimálně 10 ošetření za sebou alespoň 2x ročně, intenzita 2x až 3x týdně.

Mikromasáž očního okolí

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí celého obličeje, místo, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy.

Mikromasáž očního okolí je speciálně sestavená příjemná masáž s viditelným zpevňujícím účinkem. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.

Masáž pomáhá zjemnit vrásky kolem očí, posiluje rovněž obočí, které během let klesá, zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím dochází k posilování zraku a napomáhání lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž napomáhá vyplavit toxiny, které jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Kůže se výrazně promastí a zvyšuje se její pružnost.

Čínské zdravotní masáže s akupresurou a gumovými baňkami

MarkŽta B’nov‡Jedná se o komplexní masáž celého těla, při které je využívána metoda Shiatsu. Zároveň je v této metodě využívána také částečně sportovní, klasická a relaxační masáž.

Pomocí výše uvedené metody masáže dochází k potlačení bolesti hlavy, zubů a zároveň vede k uvolnění šíje a zádového svalstva. V momentě, kdy je masérem analyzován problém v oblasti zádového svalstva, je indikována metoda akupresury. Při potížích v oblasti krční páteře využíváme k léčbě metodu akupresury a zároveň metodu baňkování.

Celková metoda masáže vede k uvolnění se a potlačení nebo úplnému odbourání projevů stresu. Dochází k uvolnění nervového systému a pozitivnímu působení na krevní tlak. Při masáži dále dochází k odbourávání bolesti horních a dolních končetin, bolesti kloubů, menstruačních bolestí, bolestí žaludku, jater a střevních potíží.

Po dohodě s klientem je možné využít i podpůrné léčby bylinnými extrakty.

Medové masáže

Medové masáže jsou využívány pro odstranění bolesti v oblasti zad, k uvolnění svalstva a nervového systému. Dále je tato metoda využívána při obtížích s průduškami. Masáž je aplikována hlavně v oblasti zad a hrudníku.

Pozn.: délka procedury (a tudíž i její cena) je odvozena od aktuálně zjištěných potíží.

Co je Shiatsu?

masazeShiatsu je japonská masážní technika, která pracuje s akupunkturními dráhami a body známými z tradiční čínské medicíny. Shiatsu terapeut pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí do pohybu energii v těchto drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla. Práce s energií ovlivňuje nejenom fyzické, ale i emocionální a mentální aspekty ošetřovaného, a tak se shiatsu může stát nástrojem pro všestranný rozvoj osobnosti.
Základní princip shiatsu a techniky

Při masáži se střídají dynamické techniky k uvolňování napjatých partií s klidným užitím tlaku k tonizaci prázdných míst v těle. Účinky shiatsu tak můžou být hluboce uvolňující a zároveň posilující.

Shiatsu je v České republice vedeno jako rozšíření klasické a sportovní masáže, což je paradoxní situace, protože shiatsu je samostatná disciplína s mnohem širším záběrem než má klasická masáž.

Masáž Shiatsu je velmi vhodná i pro těhotné ženy, pomáhá proti otokům končetin, bolesti beder a k celkové harmonizaci těla i duše maminky a miminka. Na masáž Shiatsu mohou přijít i děti, kdy masáž pomáhá při nočním pomočování, zklidní hyperaktivitu, zlepší koncentraci.

Shiatsu podporuje a dodává životní sílu. Zvyšuje sebevědomí, citlivost a uvolňuje napětí.

Rezervace na procedury

Zde se můžete rezervovat na jednu z našich procedur.