Bezbolestná liposukce

Bezbolestná liposukce – Vacuum Diode Laser System V.3

st.louis

Jedná se o šetrné a především vysoce efektivní hubnutí a tvarování postavy nejnovější progresivní kombinovanou technologií. Zatočí se „špíčky“ nejšetrnějším a především nejúčinnějším způsobem, který je na trhu k dispozici.

Přístroj Vacuum Diode Laser System V.3 slouží k ošetření těla progresivní kombinovanou metodou, která je podle vyjádření odborníku na veletrhu CosmoProf Bologna v roce 2012, nejperspektivnější technologií a postupně zcela vytlačí zátěžové a méně efektivní metody.

Patentovaná kombinace infračerveného laseru o nejúčinnější vlnové délce, cílené působení energie bipolární radiofrekvence, vakuového systému s nízkým pulzním režim a speciálně konstruovaných válců pro maximální zafixování konečně spojuje všechny výhody dosud známých a ověřených technologií.

Infračervený laser o vlnové délce 940 nm s kombinací energie bipolární radiofrekvence proniká hluboko do pojivové tkáně. Zasáhne tak i tukové buňky, které při samostatné vlnové délce zůstávají nedotčeny. Dochází k okamžitému nárůstu okysličení buněk, při dokonalé izolaci ošetřovaného místa. Infračervený laser je tak naprosto dokonale zacílen na tukové buňky, které účinně rozkládá a díky vakuové technologii je schopen penetrace až dosud nevídaných 15 mm.

Ošetřované partie:

– krk, paže, záda, okolí prsou (pro muže), břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena, lýtka.

Toto revoluční ošetření je nejen velmi účinné v rozštěpení tukových buněk, ale také současně podporuje metabolismus a zvýšení lymfatické drenáže, tolik potřebné k opravdovému odstranění tukových buněk z těla. Přístroj je vybaven 4 velikostmi nasávacích hlavic, takže je zaručena dokonalá aplikace jak na velké partie, tak na ty nejmenší partie těla.

Přístroj byl vyvinut a patentován ve Spojených státech. Následovaly jeho důkladné klinické zkoušky a studie. Během nich se mimo jiné prokázalo, že spojení uvedených metod dokáže velmi dobře stimulovat tukové buňky tím způsobem, že začnou zkapalňovat tuk uvnitř sebe. Tato informace je zásadní pro využití laseru při neinvazivní bezbolestné liposukci. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému. Přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč.

Průběh ošetření

Na zvolenou partii se přiloží aplikátor, který je fixován ke kůži s tukovou tkání podtlakem. Ošetření je zcela bezbolestné a naprosto bezpečné. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy, ale stimuluje mitochondrie (organely v buňkách) k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Po zapojení lymfatického systému dojde k výraznému úbytku tuku. Každé ošetření již přináší výsledky. Za ideální a k dosažení optimálních výsledků se doporučují 2-3 procedury.

Hlavní výhody:

  • lékařsky ověřená metoda
  • zcela neinvazivní charakter ošetření
  • permanentní výsledky až několikanásobného úbytku tuku
  • jedná se o nejúčinnější bezbolestnou liposukci
  • nezvyšuje hladinu cholesterolu a triglyceridů
  • ošetření nevyžaduje žádná omezení ve stravování, cvičení a užívání léků
  • je vhodná pro všechny – nezatěžuje organismus násilnou destrukcí tukových buněk, ale využívá k odbourání tuku metabolické procesy tělu vlastní

Po jedné aplikaci dochází k průměrnému úbytku 2 – 5 cm (vždy záleží na velikosti tukové vrstvy – na velikosti obvodu dané partie). Pokud přijde muž na ošetření břicha s obvodem 120 cm a váhou 110 kg, je úbytek v obvodu větší, než-li pokud přijde žena s obvodem 70 cm a váhou 60 kg.